Wie is wie in CC Palethe?


DIRECTIE

Linda Janssen – cultuurfunctionaris-directeur
linda.janssen@palethe.be

Tom Coppers – cultuurfunctionaris-programmatie
tom.coppers@palethe.be

Sofie Scheelen – cultuurfunctionaris-educatie
sofie.scheelen@palethe.be

 



ADMINISTRATIE

Kris Classen – promotie / dienst cultuur
kris.classen@overpelt.be

Ria Tutelaars – facturatie
ria.tutelaars@overpelt.be

Paul Claes – administratie
paul.claes@palethe.be

Linda Loenders – administratie

linda.loenders@palethe.be

 

Bea Van Duffel – baliemedewerkster
bea.vanduffel@palethe.be

 

TECHNIEK

techniek@palethe.be

Jos Geunes
jos.geunes@palethe.be

Johan Loos
johan.loos@palethe.be

Marc Reijnders
marc.reijnders@palethe.be

 

 

PERMANENTIE

Stephanie Van den Eynde
stephanie.vandeneynde@palethe.be

 

Kris Stappers
kris.stappers@palethe.be

 


PARTNERS

Mieke Kerkhofs – dienst toerisme
mieke.kerkhofs@overpelt.be

Ann Severens – bibliothecaris
ann.severens@overpelt.be

Kim Schrooten – jeugddienst
kim.schrooten@overpelt.be

 


SCHOONMAAKPLOEG

Michelle Bierdrager, Inge Croonen, Karin Deckers, Lucia Marcheggiani, Marie-Lize Peeten, Diana Schoemans, Lucretia Van Samson, Linda Vandebroek

 

 


Contact

Openingsuren